Kluby squash

Squash Park

Poznań
ul. Strzeszyńska 61A

tel. 782 777 772
kom. 61 223 62 33

e-mail: recepcja@squashpark.pl
www: www.squashpark.pl/

ilość kortów 8

Klub

Już od ponad dwóch lat na poznańskich Podolanach można pograć w squasha , badmintona, tenisa stołowego, a w okresie jesienno-zimowym pojeździć na rolkach. Wszystkie te atrakcje zapewnia klub Squash Park, który znajduje się na parterze budynku Fintess Club Podolany, gdzie znaleźć można również restaurację, klub fitness, salon masażu oraz salon kosmetyczny.

Squash Park jest klubem sportowym o wysokim standardzie. Dla naszych klientów mamy do dyspozycji 8 kortów do squasha- w tym 5 kortów firmy ASB, posiadających tablice do naliczania punktów, wysokiej klasy 3 korty do badmintona oraz stoły tenisowe. Klub dysponuje również profesjonalną wypożyczalnią sprzętu do każdej z proponowanych dyscyplin. W obiekcie znajduje się sklep ze sprzętem oraz akcesoriami do squasha i badmintona. Po skorzystaniu z naszych usług sportowych istnieje możliwość wyciszenia się i relaksu w gorących saunach.

W ciągu dwóch lat zyskaliśmy wielu stałych klubowiczów, których liczba ciągle rośnie. Squash w Polsce, jako dyscyplina sportowa, jest nadal wielu nieznaną, dlatego wykwalifikowana obsługa chętnie udzieli pomocy zarówno w zakresie zasad gry jak i doborze niezbędnego sprzętu. Klub dysponuje również profesjonalną kadrą trenerską, która podczas zajęć zapewni praktyczne i bezpieczne poznanie dostępnych u nas dyscyplin sportu. Z trenerem można umówić się na zajęcia indywidualne lub 2-osobowe.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich do Klubu Squash Park. Jest to miejsce dla ludzi chcących zadbać zarówno o swoje zdrowie, jak i kondycję fizyczną. Chcemy pokazać Państwu jak ciekawym, wymagającym inteligencji oraz dyscypliny sportem jest squash czy badminton, oraz ile radości daje aktywne spędzanie czasu w naszym klubie. Więcej informacji oraz szczegółowy cennik znajduje się na naszej stronie www.squashpark.pl lub na www.fitnessclubpodolany.pl

Pozdrawiamy Squash Park!!!Znajdź partnera do gry w Squash Park >>


Zobacz jak dojechać >>

Skok do góry [g]