Nowości

Dwór Elizy - Turniej w Niku Squash Poznań

niku squash poznańZapraszamy na dwa turnieje w Poznańskim klubie Niku Squash & Fitness z atrakcyjnymi nagrodami m.in. weekendowym pobytem w Dworze Elizy dla 2 osób. Turnieje rozegrane zostaną 02 i 16 października.


Zgłoszenia do turnieju

Bezpośrednio w recepcji klubu Niku Fitness&Squash Galeria Malta.Drogą mailową na adres squash@niku.pl, podając w treści imię i nazwisko oraz reprezentowane miasto i termin turnieju w którym chce się zagrać.Zgłoszenia na turniej z opłaconą opłatą startową przyjmujemy do 31.09.2010 do godziny 24:00.Po tym terminie zawodnicy będą wpisywani na listę rezerwową.

Zasady rozgrywania turniejów

Turnieje zostaną rozegrane systemem rosyjskim inaczej nazywanym systemem do dwóch porażek. Oznacza to, że dopiero druga przegrana w turnieju eliminuje z gry o zwycięstwo (gramy o każde miejsce).Dzięki temu mniejsze znaczenie ma kiepskie losowanie. Trafienie na lepszego od siebie w pierwszej rundzie nie zamyka drogi do zwycięstwa w turnieju. Takie rozwiązanie pozwoli przedłużyć emocje związane z walką o I miejsce.Każdy mecz gramy do 3 wygranych setów, do 11-tu zdobytych punktów przy 10-10 gramy do 2 punktów przewagi.

Nagrody w turniejach

Zwycięzca każdego turnieju otrzyma nagrodę główną, weekendowy pobyt w Dworze Elizy dla 2 osób.
II. miejsce upominek od Perfumerii Douglas wartość 300 zł oraz voucher na bowling wartości 100 PLN ufundowany przez Niku Centrum Rekreacji, III miejsce voucher na bowling wartości100 PLN, voucher do restauracji wartości 100 PLN ufundowany przez Niku Centrum Rekreacji oraz voucher na squasha wartości 100 PLN ufundowany przez Niku Fitness&Squash,IV miejsce voucher na squasha wartości 100 PLN ufundowany przez Niku Fitness&Squash,V miejsce vocher na squasha wartości 100 PLN ufundowany przez Niku Fitness&Squash.

Wśród wszystkich graczy, którzy brali udział w dwóch turniejach 02 i 16 października rozlosowany zostanie 1 voucher na pobyt w Dworze Elizy dla dwóch osób.Losowanie odbędzie się po zakończeniu ostatniego meczu, podczas wręczania nagród. W losowaniu nie biorą udziału zwycięscy turniejów oraz dyrektor zawodów.
Wszyscy gracze, którzy brali udział w dwóch turniejach 02 i 16 października otrzymają voucher o wartości 100 PLN na zabiegi w Centrum Kosmetycznym w Dworze Elizy.

Losowanie

Przeprowadzone zostanie Niku Fitness&Squash Galeria Malta 01.10.2010 o godzinie 16:00. W losowaniu biorą udział tylko i wyłącznie osoby, które wpłacą wpisowe przed jego rozpoczęciem. Wpłaty wpisowego można dokonać osobiście w klubie (do czwartku 31.09.2010 do godziny 24:00) lub na konto firmy Niku Sport-fitness, ul. Piątkowska 200, 61-693 Poznań, PKO BP 58 1020 4027 0000 1302 0744 8063.Osoby wpłacające przelewem proszone o przesłanie potwierdzenia przelewu mailem, na podany powyżej adres.Wyniki losowania zostaną zamieszczone 01.10.2010 na stronie www.niku.pl do godziny 18:00.

Sędziowanie podczas turnieju

Obowiązek sędziowania kolejnego spotkania spoczywa na zawodniku wygrywającym mecz na danym korcie.Pierwsze mecze w turnieju będą sędziowane przez wyznaczonych zawodników.Wpisowe 100 PLN.

Piłka Wilson Staff.

Dyrektor turnieju
Piotr Michalski

Postanowienia końcowe
Zawodnik tylko raz w całym cyklu może zdobyć nagrodę główną. Interpretacja niniejszego regulaminu należy wyłącznie do organizatora,.Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu rozgrywania turnieju.Wszyscy gracze występują na własną odpowiedzialność.Organizator zaleca stosowanie okularów ochronnych.Wejście na kort dozwolone tylko w obuwiu z podeszwami "non marking".

Napisz nowy komentarz

Dodaj komentarz anonimowy lub utwórz profil

Skok do góry [g]