Nowości

Squashynski – domy squashowe – nowy klub w Warszawie

Squashynski to klub dla osób, które nie tylko chcą grać na najlepszej jakości kortach, ale cenią sobie również otoczenie, w którym się znajdują. Zaadoptowana pod klub squashowy pofabryczna hala stwarza niespotykany dotąd klimat.

Klub dysponuje w tej chwili 3 kortami, niebawem zostanie dobudowany 4 kort. Korty wybudowne  zostały w systemie NovaSquash™ Pro. Wentylacja w klubie i optymalne oświeltenie oraz wysokiej jakości jesionowa podłoga kortu sprawią, że gra będzie się odbywała w komfortowych warunkach.

Dla osób, które chcą doskonalić swoją grę lub  dopiero zaczynają przygodę ze squashem, klub Squashynski zapewnia trenerów. Dla par z dziećmi lub mam, które chcą grać a nie mają z kim zostawić swojego dziecka, proponujemy opiekę wykwalifikowanej niani podczas gry – prosimy o poinformowanie o  tej opcji podczas rezerwacji kortu.

Proponujemy również profesjonalny dobór sprzętu do gry w squasha, który można kupić w naszym sklepiku. Korty można rezerwować jednorazowo lub w karnecie (5 do 10 gier).

Squashynski - domy squashowe
ul. Jana Kazimierza 1/29  (Teren Zakładów Bumar Waryński S.A)
01-248 Warszawa
tel. +48 726 025 025
rezerwacje - biuro@squashynski.pl

klub squash squashynski warszawa 1

klub squashynski

klub squashynski warszawa

TAEVeInVFPEk 14.02.2012 05:50

Leszek Sereda pisze:jak dla mnie to do tej pory njszepaly projekt Glacy. A na koncert obowi?zkowo trzeba si? wybra? ;)

Napisz nowy komentarz

Dodaj komentarz anonimowy lub utwórz profil

Skok do góry [g]