Nowości

Partner squash - znajdź sparingpartnera w swoim klubie na squash360.pl

partner do squasha

Niezależnie od tego, czy planujesz trenować aby podnieść swoje umiejętności, czy pograć na luzie, potrzebujesz odpowiedniego partnera do gry. Co więcej, trenerzy radzą aby osiągnąć właściwe postępy powinieneś mieć kilku sparingpartnerów aby nie przywyknąć do stałych schematów w grze.


Wiemy o tym, że nie zawsze jest to łatwa sprawa dlatego wprowadzamy nową funkcję w Twoim profilu dzięki której znajdziesz partnera do gry w squash.

Oto jak to działa:

Po pierwsze, należy zalogować się do swojego profilu (jeśli nie masz profilu należy przejść szybką i prostą rejestrację). Następnie wystarczy wybrać zakładkę sparingpartner i wypełnić kilka danych: kluby w których możesz zagrać, poziom gry oraz terminy. Twój wpis automatycznie pojawi się w profilu klubu. Twoje dane kontaktowe - mail lub telefon - są ukryte i będą widoczne tylko dla innych graczy zalogowanych w portalu.

Życzymy powodzenia i przyjemności z gry!

TDNsEBtBsKmvJwK 24.01.2013 23:02

Zgadzam się z przedmf3wcą. Co ingeno jak by w tamtym sezonie nie spierlił (przepraszam za wyrażenie, ale takiego zachowania nie da się inaczej opisać niż wulgaryzmem). Sądzę, że większość drużyny się od niego odwrf3ciła, i dobrze zresztą. Choć samym w sobie zawodnikiem jest niezłym, więc można by za niego sporo kasy ściągnąć.

Napisz nowy komentarz

Dodaj komentarz anonimowy lub utwórz profil

Skok do góry [g]