Wydarzenia / Turnieje / Imprezy

paź 08

Jesienny turniej SOSQUASH Open

W pierwszej połowie października w klubie SOSQUASH odbędzie się jesienny turniej squash, wpisany w kalendarium Polskiej Federacji Squasha - SOSQUASH Open.

miejsce: SO SQUASH Centrum Tenisowe Sobota, Sobota

Informacje podstawowe

Jednodniowy turniej rozgrywany systemem pucharowym od rana do wieczora.
START 08.10.2011 godz. 10 00.OBIEKT SO SQUASH SOBOTA 10 KORTÓW.

W przypadku przegrania meczu zapewniamy dalsze gry w turnieju "do tyłu". Gramy systemem PSA, każdy set do 11 punktów, przy stanie 10-10 gramy do dwóch punktów przewagi. Mecze w turnieju głównym gramy do 3 wygranych setów. Mecze turnieju do tyłu gramy do 2 wygranych setów. Wygrani meczu sędziują następny mecz na tym samym korcie.
W przypadku gdy zgłosi się min. 6 kobiet rozegrany zostanie turniej damski.

Zasady zgłoszeń

Turniej otwarty zgłoszony do cyklu Polskiej Federacji Squasha, jako turniej kategorii B. Aby grać potrzebna jest licencja PFS.
Wpisowe do turnieju OPEN 85 zł. w tym 10zł opłata do PFS. Organizatorzy zapewniają przekąski podczas trwania turnieju.

Zgłoszenia

Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku  06.10.2011 na adres: szymek@sosquash.pl w formacie Imię, Nazwisko, tel. kontaktowy, numer licencji PFS, miejsce w rankingu PFS.

Losowanie turnieju odbędzie się w dniu 07.10.2011 o godzinie 17 00. Drabinka turnieju z rozpisanymi pierwszymi meczami na stronie www.sosquash.pl ukaże się ok. godz. 20 00 w dniu losowania .