Wydarzenia / Turnieje / Imprezy

lut 05

Niku Saturday TOUR

Cykl turniejów klubowych w Poznańskim Niku

miejsce: Niku Fitness & Squash, Poznań

Zapraszamy do udziału w cyklu turniejów klubowych SATURDAY TOUR w klubie Niku w Poznaniu

Uczestnictwo

NIKU SATURDAY TOUR składa się z 6-ciu turniejów damsko-męskich rozgrywanych w soboty od godziny 16.00.System gier w danym turnieju uzależniony jest od ilości zgłoszeń. Zgłoszenia wraz z opłatą przyjmowane są do piątku do godziny 24:00. Do końcowej klasyfikacji zaliczane jest pięć najlepszych wyników zawodnika. Najsłabszy wynik odpada. W przypadku równej ilości punktów, decyduje najlepszy wynik zawodnika, dalej kolejny itd. Zawodnik zostanie sklasyfikowany w rankingu nawet w przypadku jednego startu.W cyklu turniejów NST może uczestniczyć każda osoba która nie jest aktualnie i nie była klasyfikowana na listach PFS w dowolnej kategorii wiekowej.

System rozgrywek

W czasie gry obowiązują zasady PFS. Mecze rozgrywane są do trzech wygranych setów, (Best of Five), liczenie setówdo 11 punktów. Zawodnicy otrzymują punkty, które w cyklu NST utworzą ranking końcowy.W pierwszym turnieju nie obowiązuje rozstawienie zawodników. Od drugiego turnieju rozstawionych będzie 4 lub 8 zawodników aktualnego rankingu NST.

Zgłaszanie uczestnictwa

Zgłoszenia przyjmowane na adres squash@niku.pl lub telefonicznie 061-658-12-16. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń, w danym turnieju może uczestniczyć maksymalnie 32 osoby.

Sędziowanie

Sędziowanie prowadzone przez uczestników turnieju, kolejny mecz sędziuje osoba, która wygrała mecz poprzedni.

Cennik

Opłata za każde zawody w cyklu wynosi 35,00 zł płatne w recepcji klubu. Organizator zapewnia na każde rozgrywki turniejowe sprzęt (rakiety i piłki).

Napisz nowy komentarz

Dodaj komentarz anonimowy lub utwórz profil

Skok do góry [g]